Yangın Söndürme MakaralarıProfesyonel
Yangın Söndürme Ürünleri

Yangın söndürme makaraları piyasada en fazla ST 10, ST 13 ve ST 14 modelleriyle yer almaktadır. Hepsi TSE standartlarına uygun olarak üretilip tüketicinin hizmetine sunulmaktadır.

Yangın söndürme makaraları piyasada en fazla ST 10, ST 13 ve ST 14 modelleriyle yer almaktadır. Hepsi TSE standartlarına uygun olarak üretilip tüketicinin hizmetine sunulmaktadır. TSE dışında bu tip üretimlerin ve kullanımların yasal prosedürlerini düzenleyen yönetmelikler de mevcuttur.

ST 10 tipi yangın söndürme makarası duvara askı aparatı ile birlikte üzerinde küresel vanası ve yine TSE damgalı yangın rekoruyla birlikte satılmaktadır. ST 13 tipi yangın söndürme makarası sabit veya hareketli seçenekleriyle yine duvar askı aparatı ve 2 x 1 yangın rekoru ile birlikte satışa sunulmaktadır. Diğer ikisinden biraz daha farklı biçimde bulunan ST 14 tipi yangın söndürme makarasının sunumu da benzer nitelikler taşımaktadır.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Yangın Söndürme Makarası Fiyatları

Yangın hortum makarası fiyatlarına bakacak olursak piyasada çeşitli firmalarda çeşitli tipteki makaraların birbirinden çok da farklı olmayan fiyatlardan satışa sunulduğunu söylemek gerekir. Maliyetlerinin benzer olması bundaki en büyük etkendir. Ayrıca farklı hammaddelerden üretilen makaraların hem fiyatlarının hem de dayanırlık düzeylerinin farklı olduğunu görmekteyiz.

En dayanıklı hammadde olarak kauçuktan üretilen yangın hortumlarının sarılı halde bulunduğu yangın hortum makarası fiyatları yangın dolapları ve diğer yangın ekipmanlarıyla birlikte alındığında daha cazip olmaktadır. Bu tip ürünlerin düzenli bakımları yapıldığı için, alınan yangın makaralarının ömürlerinin bir hayli uzun olduğu görülmektedir.

Gerekli kurumlardan sertifikalarını alan firmalardan alınan yangın makaraları garantili olarak satılmaktadır. O yüzden alım yapılacak firmanın yeterliliğinin, TSE sertifikasının ve diğer kanuni belgelerinin olmasına dikkat etmek gerekir. Yangın hortum makarası fiyatları içine sarılacak hortumun uzunluğuna göre değişmektedir.

Sabit olmayan makaraların 360 derece dönebildiği görülmektedir. Hemen hemen hepsinde iki yıl sızdırmazlık garantisi verilmektedir. Küresel vanalı olması su verme ve kesme işlemlerinin daha pratik yapılmasına imkan tanımaktadır.

Bizi Arayın
Söndürme sistemlerimiz hakkında daha detay bilgi alabilirsiniz
0532 789 20 67

Yangın Söndürme Makarası Çeşitleri

Hizmet Verdiğimiz Başlıca Kuruluşlar

Referanslarımız

HEMEN BİZİ ARAYIN

Yaşam alanlarınızın güvenliği için kalıcı ve garantili çözümler sunalım

HEMEN BİZİ ARAYIN

Yaşam alanlarınızın güvenliği için kalıcı ve garantili çözümler sunalım

https://www.3ayanginsistemleri.com/wp-content/uploads/2020/01/logo-black.png
Merkez Mah. Kırçiçeği Sk. No.8/A B.evler/İSTANBUL
Bilgiler
SOSYAL MEDYABizi takip edin
Yaptığımız işlerden ve yeniliklerden ilk sizin haberiniz olsun.
https://www.3ayanginsistemleri.com/wp-content/uploads/2020/01/markalar-640x34.png

Kredi Kartlarıyla Ödeme Yapabilirsiniz

Tüm Hakları 3ayanginsistemleri.com adresinde saklıdır.

Tüm Hakları 3ayanginsistemleri.com adresinde saklıdır.

WhatsApp Destek
1
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by craftwebdizayn