Şirket ProfiliHakkımızda
3A YANGIN SÖNDÜRME

Deneyimli ve sertifikalı çalışanlardan oluşan ekibimiz ve araçlarımızla yangından korunma ihtiyaçlarını karşılıyoruz ve eğitiyoruz
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
25 Yıllık Tecrübemiz

Profesyonel Sistemler ile Yaşam Alanlarınız Güvende

Şirketimiz 1995 yılından itibaren yangın güvenlik ve söndürme sistemleri üzerine hizmet vermektedir, uzman kadromuzla projeden uygulamaya konut işyeri fabrika eğitim kurumları ve farklı sektörlere hizmet vermekteyiz.

25 yılı aşan deneyimi ile Türkiye’nin en köklü ve en güvenilir firmalarını,kurum ve kuruluşlarını portföyünde bulunduran 3A Yangın Söndürme Sistemleri;

sektörünün lider ve en profesyonel firması olmaya devam etmektedir. Yangın söndürme cihazları,yangın algılama sistemleri,otomatik söndürme sistemleri,yangın dolapları,davlumbaz söndürme sistemleri gibi birçok yangından önleyici ve koruyucu konularda müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktadır.

Yangınla mücadelede 3A Yangın Söndürme Sistemleri 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Deneyimli ekibimiz,geniş filomuz ile yıllardır sizlerin tercihi olan firmamız Dünya standartlarında hizmet vermektedir.

Müşterilerimizin tamamı referanslar ile bizlere ulaşırlar çünkü kalitemizi,bizler değil müşterilerimiz memnuniyetleri ile yıllardır referansımız olmuştur. Günden güne büyüyen portföyümüz ile yangına dair aradığınız herşey firmamızda bulunmaktadır. Biz hiçbir başarının tesadüf olmadığının bilincindeyiz.

Kalite Politikamıza Göre;

  • Müşterilerimizin beklentilerine tamamıyla cevap verebilmek, firmamızın rekabet ve gelişim gücünü arttırmaktır.
  • Yönetim, hedefleri tespit eder ve kalite politikalarının uygulanması ve geliştirilmesi için planlama yapar ve gerekli desteği sağlar.
  • “KALİTE” bir yaşam tarzıdır. “KALİTE” tasarlanır, üretilir, kontrol edilir ve geliştirilir. “KALİTE” tüm çalışanların gönüllü desteği ve sorumluk bilinci ile sağlanır ve sürdürülür. Takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşmak için çalışırız.
  • İmalatta hedefimiz “İlk Seferde Doğru Yapmak” ve “Sıfır Hata” dır. İmal etmekte olduğumuz ürünlerin zamanında, eksiksiz ve problemsiz olarak imalatı ve teslim edilmesi, satış sonrası hizmet vermesi vazgeçilemez bir ilkedir.
  • Teknik Destek ve Servis Hizmetlerinin zamanında ve kusursuz olarak verilmesi “KALİTE” anlayışımızın vazgeçilmez bir parçasıdır.
  • Tanıtım, eğitim ve denetim yoluyla iş ortaklarımızın, tedarikçilerimizin ve yardımcı sanayicilerimizin de kalite sürecimize katılmasını sağlar, tüm iş süreçlerimizi daha etkin ve daha verimli hale getirmeye çalışırız.
Hizmet Verdiğimiz Başlıca Kuruluşlar

Referanslarımız

HEMEN BİZİ ARAYIN

Yaşam alanlarınızın güvenliği için kalıcı ve garantili çözümler sunalım

HEMEN BİZİ ARAYIN

Yaşam alanlarınızın güvenliği için kalıcı ve garantili çözümler sunalım

https://www.3ayanginsistemleri.com/wp-content/uploads/2020/01/logo-black.png
Merkez Mah. Kırçiçeği Sk. No.8/A B.evler/İSTANBUL
Bilgiler
SOSYAL MEDYABizi takip edin
Yaptığımız işlerden ve yeniliklerden ilk sizin haberiniz olsun.
https://www.3ayanginsistemleri.com/wp-content/uploads/2020/01/markalar-640x34.png

Kredi Kartlarıyla Ödeme Yapabilirsiniz

Tüm Hakları 3ayanginsistemleri.com adresinde saklıdır.

Tüm Hakları 3ayanginsistemleri.com adresinde saklıdır.

WhatsApp Destek
1
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by craftwebdizayn